Samadhi Joga: Sesja jogi ze zbiórką-wsparciem dla pacjentów hospicjum (Warszawa)
28paź.18:0019:30Samadhi Joga: Sesja jogi ze zbiórką-wsparciem dla pacjentów hospicjum (Warszawa)
Opis wydarzenia
Sesja jogi poświęcona życzliwości i wsparciu pacjentów hospicjum Prowadzą: Angelika Kucharska, Magda Szast i Monika Tabaka Informacje Samadhi Joga zaprasza na sesję jogi poświęconą
Opis wydarzenia

Sesja jogi poświęcona życzliwości i wsparciu pacjentów hospicjum
Prowadzą: Angelika Kucharska, Magda Szast i Monika Tabaka
Informacje
Samadhi Joga zaprasza na sesję jogi poświęconą życzliwości i wsparciu pacjentów hospicjum
Fundacja Hospicjum Onkologiczne dzięki medycynie paliatywnej, pomocy psychologicznej i duchowej pomaga pacjentom żyć godnie bez bólu. Misją hospicjum jest przede wszystkim poprawa komfortu życia pacjentów oraz uświadomienie ludziom istnienia hospicjów, a tym samym zmiana postrzegania ich wyłącznie jako miejsc związanych ze śmiercią. Od dłuższego czasu fundacja prosi o pomoc w opiece nad swoimi pacjentami, ponieważ nie wszystkie usługi są refundowane przez NFZ.
Zapraszamy Was do wzięcia udziału w sesji jogi i medytacji połączonej ze zbiórką pieniędzy dla fundacji. Będziemy wspólnie medytować z intencją życzliwości (medytacja miłującej dobroci), weźmiemy udział w sesji Vinyasa Slow Flow, a zakończymy jogowym snem czyli jogą nidrą.
Prowadzą: Angelika Kucharska – joga jest w moim życiu od 20 lat, do medytacji długo dojrzewałam, aż stała się kolejną nieodłączną częścią mojego dnia. A z nią pojawił się uważny ruch, jedzenie, myślenie i praca, życie. Jestem certyfikowanym nauczycielem jogi (RYT 200 Yoga Alliance accredited) oraz w trakcie certyfikacji na nauczyciela uważności (MBSR Mindfulness Based Stress Reduction accredited by The Institute for Mindfulness Based Approaches).
Magda Szast i Monika Tabaka
O miejscu:
Samadhi Joga
(Warszawa, Kabaty)




